Цікаві місця бальнеологічного курорту Поляна

с. Поляна на Закарпатті – це оздоровчий курорт, де розташувалися два бальнеологічні санаторії: “Сонячне Закарпаття” та “Поляна”. Гостинна Поляна приймає в своїх околицях гостей з усього світу. Пора року не є перешкодою, адже кожен сезон тут можна знайти унікальні розваги, а також комплексно оздоровити свій організм.

“Поляна квасова” і “Поляна купель” не мають аналогів у всьому світі й вважаються унікальним лікувальним засобом. Цей натуральний продукт поєднує в собі величезний спектр мінеральних речовин. Головний критерій лікувальних процедур в с. Поляна, це природна мінеральна вода і її щоденне вживання.

 

Туристичні місця для оздоровлення

На території карпатського краю знаходиться безліч оздоровчих пансіонатів. Вони спеціалізуються на лікуванні виразкової хвороби шлунка, дванадцятипалої кишки, эрозивного гастрита при наявності виразок, ерозій та інші.

  • «Сонячне Закарпаття» село Поляна – це діючий санаторій на території Карпат. Курорт має всі зручності для туриста: бювет, бальнеотерапію, медичні центри, озеро й інше.
  • Санаторій «Поляна» – найстаріший комплекс в околицях с.Поляна, з віковою історією. Комплексне лікування хронічних хвороб й різноманітний відпочинок під час вільного часу.

Послуги, які надають здравниці:

–         бальнеологічне лікування – пероральний прийом води Поляна квасова, промивання шлунка, інгаляції, гідромасаж;

–         фізіотерапія: електрофорез, ультразвукова терапія, аромотерапія;

–         лікування за допомогою повітря і клімату: басейн з природним підігрівом, лесодендропарк, прогулянки на свіжому повітрі та інше;

–         всі види масажу;

–         хвойні і мінеральні ванни на основі лікувального бювету.

Поляна квасова – це головний лікувальний компонент всіх оздоровчих санаторіїв, вона має комплексну дію на всі органи травної, дихальної, серцевої та інших систем.

 

Куди піти на курорті Поляна

Село поляна в Закарпатті пам’ятки тут на кожному кроці. Історичні пам’ятки, різні види рекреаційних розваг, активний відпочинок і відмінний дозвілля.

  • Якщо ви фанат спорту, то на території с.Поляна є спортивні стадіони для гри в волейбол, бадмінтон, столи для малого тенісу. У пансіонаті “Сонячне Закарпаття” розташувалося футбольне поле, корти для тенісу, басейн з природним підігрівом, озеро й річка.
  • Зимою Карпати і с.Поляна розквітають білосніжними фарбами. У цей період тут відкривається гірськолижний курорт з 4-ма трасами на територіях пансіонату, де є доступ до спорядження, а також каток. Якщо ви лижник високого класу, тоді варто відвідати Воловець і Міжгір’я на один день.
  • Для екстремальних туристів також є цікаве заняття – політ на повітряній кулі, панорама Карпат і засніжені хребти нікого не залишать байдужим.

Під час вихідних є можливість замовити екскурсію на автобусі. Це одноденна поїздка за межі Поляни – в міста Свалява, Ужгород, Мукачево та інші.

 

Варто побачити:

  • Історико-краєзнавчий музей
  • Михайлівську церкву XVI століття в Сваляві
  • Церква святих Петра і Павла в Уклині
  • в Ужгороді варто навідатися в Ужгородський замок, Ратушу, Закарпатський музей народного побуту та архітектури, Обласний художній музей, Кам’яний Пішохідний міст
  • Невицький замок, який знаходиться в 12 км від Ужгорода

Гостинна Поляна чекає туристів в будь-який час року. Тут також є безліч ресторанів з національною кухнею, барів, інтернет-кафе і відділення Нової Пошти.