Екскурсії по Закарпаттю

Популярні екскурсії

екскурсії на термальні води косино
Термальні води "Косино"

«Косино» – це сучасний оздоровчо-рекреаційний комплекс для всієї родини, розташований серед 200-річного дубового гаю мальовничої Берегівщини.

Ціна: 520 грн.

екскурсії на термальні води жайворонок
Термальні води "Жайворонок"

“Жайворонок” – це унікальний, сучасний і комфортний комплекс відпочинку, на території якого знаходиться єдиний в Україні критий термальний басейн.

Ціна: 550 грн.

екскурсія на озеро синевір
Озеро Синевир

Тур включає поїздку на озеро “Синевир” з зупинками на Воловецькому перевалі, водоспаді “Шипіт”, канатній дорозі на гору Маковиця, в зоопарку “Долина вовків”, центрі реабілітації бурого ведмедя, обід в аутентичному ресторані.

Ціна: 600 грн.

екскурсії на водоспад Шипіт
Водоспад Шипіт

Водоспад Шипіт – одне з семи природних чудес України – найкрасивіший водоспад Закарпаття, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин біля підніжжя гори Гимба що у селі Пилипець Міжгірського району.

Ціна: 700 грн.

Тур вихідного дня

ПЕРШИЙ ЕКСКУРСІЙНИЙ ДЕНЬ

(екскурсійний день)

Найкращий суботній ранок.

Підходимо до вікна чи на балкон, і 10 разів глибоко вдихаємо свіже карпатське повітря.

08:00 – 09:00 – Сніданок

09:00 -Виїзд з готелю. Починається цікавий день насичений яскравими емоціями. Тур на озеро Синевир та водоспад Шипіт.Вражаючі витвори природи. …Ну і ще декілька цікавих зупинок по дорозі.

19:30 – Орієнтовне повернення у готель. Вимучені, але щасливі.

19:40 – 20:15 – Вечеря.

Ціна: 1500 грн. особа/доба

ДРУГИЙ ЕКСКУРСІЙНИЙ ДЕНЬ

  Ще один фантастично здоровий ранок у Карпатах.

08:00 – 09:00 – Снідаємо смачно.

09:00 – Виїзд з готелю. Їдемо на лінію Арпада, щоб поринути у роки Другої Світової Війни. Історія цікава та захоплююча, отже, уважно слухаємо екскурсовода.

12:30 – Орієнтовний приїзд у готель. Дзвонимо близьким і ділимося хорошими враженнями.

13:00-14:00 – Смачно пообідали.

14:00 – 18:00 – Саме час, щоб підібрати для себе частинку Закарпаття, яку можна забрати з собою.

18:30 – 19:30 -Вечеря.

19:30 – Виселення з готелю. І з приємною ностальгічною посмішкою ми забераємо Вас для трансферу з готелю на вокзал.

Активний відпочинок

Якщо Ви любите активний відпочинок, гострі відчуття і жорстке водіння, тоді саме Вам пропонуємо тури на квадроциклах по мальовничих Карпатах: по гірським і лісо-болотистих місцевостях з крутими спусками і підйомами. Дводенні тури на квадроциклах або одноденні прогулянки на квадроциклах в Закарпатті – відмінний вибір активного відпочинку.
Пропонуємо Вам різноманітні маршрути в Карпатах: Верецький перевал, Боржавський хребет, вершини гір Великий Верх (1598 м.), Стій, Плай (висота – 1330 м.), Темнатик (1343 м.). Маршрути можуть складатися під запит клієнта, з різною тривалістю та складністю: від мінімальної поїздки тривалістю 2,5 години до дводенних маршрутів з нічлігом в наметах.

Ціна: від 900грн.

Політ на повітряній кулі – пригода екстремальна і дуже романтична, а отже це саме те що потрібно, аби буквально “наблизитися до небя” і “вдихнути щастя” на повні груди! Якщо Ви вже давно мрієте здійснити повітроплавання на повітряній кулі, не відкладайте це «на завтра» чи на «якось іншим разом». Доповніть своє життя яскравою барвою польоту на повітряній кулі!

Ціна: від 7900 грн.

Кінні прогулянки в Поляні, Свалява

Кінні прогулянки та верхова їзда

Кінні прогулянки на Закарпатті ― це унікальний та особливий вид
розваг, що принесе задоволення туристу в будь-яку пору року. Екскурсії по гірській місцевості верхом на коні принесе масу задоволення та відкриє Вам мальовничі краєвиди гірських хребтів Карпат.

Ціна: від 600 грн.