Бальнеологічні процедури в санаторії Поляна

Бальнеологічні процедури зараз є однією з надзвичайних і відомих методик для реабілітації організму водними процедурами. Посилення дії бальнеотерапії відбувається саме за рахунок мінеральних вод на території Поляни. У них міститися велика кількість корисних елементів: цинк, залізо та інші. Саме ці складові мають чудову дію на організм людини і допомагають відновити функції, а також налагодити роботу всіх органів.

Бальнеологічні процедури це:

 • фіто-ванни і фіто-бочки
 • ванні процедури на основі мінеральної води поляна квасова
 • зовнішнє застосування лікувально-столової води поляна квасова і поляна купіль
 • підводні душі та інше.

Основа лікування на курорті Поляна – це відома лікувально-столова вода «Поляна Квасова» і «Поляна купель». Пансіонат Поляна зі своїм 130-річним досвідом має вагомий авторитет в околицях всього бальнеологічного курорту.

бальнеологічні процедури
бальнеологічні процедури

Бальнеотерапія на курорті «Поляна»

Пансіонат Поляна розташований близь джерел мінеральної води поляна квасова. Спеціалізація оздоровчого комплексу досить широка:

 • лікування виразкових хвороб шлунка, хронічного гастриту
 • розлади шлунка з фазою секреції
 • хронічні хвороби печінки і жовчних шляхів
 • захворювання дихальної і серцево-судинної системи
 • проблеми з цукровим діабетом і артеріальним тиском і ін.

Основа лікування лежить в використанні мінеральної води “Поляна Квасова“. Склад води включає в себе: вуглекислі складові, гідрокарбонатні, натрієві, а також  слабокислі, що містять бор і фтор.

Особливість курорту Поляна це те, що вся вода надходить прямо зі свердловини джерела в бювети, які знаходяться в спальному і лікувальному корпусах.

 

Методи лікування в оздоровниці Поляна

Головний напрямок лікувальних процедур в пансіонаті зосереджено на детоксикацію організму. Це очищення всього організму, виведення шлаків і токсинів, на тканинному і клітинних рівнях.

Під час очищення організму клієнт проходить весь курс кисневої терапії – лікування на свіжому карпатському повітрі. Також відбувається реабілітація та омолодження організму.

Комплексне лікування включає в себе різні види лікувальних терапія, як традиційних так і нетрадиційних (до яких відноситься фіто-терапія та інше).

Для початку кожен пацієнт проходить кабінет з діагностичним обладнанням, де йому зроблять гематологічний і біохімічний аналіз крові, гастро- і відеоскоп, УЗД, електрокардіографію, РН-метрію, аналіз на імунітет.

бальнеологічні процедури
бальнеологічні процедури

Традиційні лікувальні процедури:

 • ванни з мінеральною водою поляна квасова для розслаблення і нормалізації кровообігу
 • комплекс гідромасажних процедур з елементами маслами і лікувально-столовою водою.
 • терапія озокеритом

Курс водних процедур слід закріпити масажем, який благотворно поліпшить стан людини і тонізує м’язи після релаксації.

Закарпатський район володіє всіма категоріями мінеральних вод з бальнеологічної групи. Лікувально-столова води, до складу якої входить велика кількість міді, цинку, заліза та інших компонентів дуже цінна и унікальна.

 

Відпочинок на курорті Поляна

Весь період відпустки вам не доведеться нудьгувати, вільний час можна витратити на споглядання прекрасних гірських панорам і прогулянками в хвойному лісі, екскурсіями по історичних місцях селища. Протягом зимових місяців тут працюють гірськолижні розваги з 4-х трас для лиж та сноубордів.

Головне правильно Поляни – це вилікувати і оздоровити організм без використання медикаментів, тільки за допомогою лікувальних властивостей мінеральної води Поляна квасова і Поляна купель.